Liesbet Van Dessel
Brainspottingtherapeut
Voice Dialogue facilitator
Liestbet Van Dessel
Als trotse mama van 3 unieke tieners vertrek ik steeds vanuit gelijkwaardigheid en geloof ik in de kracht van ieders unieke zijn.
Mijn passie ligt bij mensen die anders denken en beleven, zowel diegenen die een ‘diagnose’ hebben (ASS, dyscalculie, dyslexie, ADHD, …) als personen die zich ‘anders’ voelen. Ik heb jarenlange ervaring in het ondersteunen en begeleiden van deze doelgroep, zowel op professioneel als op persoonlijk vlak. Jammer genoeg heb ik moeten vaststellen dat zij diegenen zijn die sneller vastlopen op verschillende levensgebieden en dat het niet evident is de geschikte hulpverlening te vinden. Hier ben ik ook zelf ervaringsdeskundige in.
Als hoogsensitief persoon (HSP) en beelddenker verliep mijn levenspad niet altijd even rooskleurig.
Een burn-out bood me de kans inzicht te krijgen in mijn functioneren. Cognitieve therapieën hielpen mij niet. Ik moest duidelijk een ingang zoeken via het onderbewustzijn vanwaar 95% van onze handelingen (gedachten, gedrag) aangestuurd worden.
De methodieken die voor mij werkten heb ik verder uitgediept in verschillende opleidingen. Deze zet ik nu graag in om anderen te coachen en begeleiden. Gepassioneerd blijf ik opleiding, intervisie en supervisie volgen zodat ik jou steeds vanuit een open, onderzoekende houding kan blijven begeleiden.
Zou jij ook graag terug in je kracht komen zodat je volledig jezelf kan zijn en bewuste keuzes kan maken?
Maak dan zeker een afspraak. Tijdens een kennismakingsgesprek bespreken we jouw hulpvraag en bekijken we samen welke methoden voor jou helpend zouden kunnen zijn.
Via de link kan je al meer te weten komen over Brainspotting en Voice Dialogue.
Ik kijk er alvast naar uit jou te mogen ontmoeten. Laten we van jouw klacht een kracht maken.
Ook kinderen en jongeren zijn zeer welkom.
Bel Liesbet: 0498/61 41 54